FLAX500R00A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit FLAX500R00A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | FLAX500R00A |
|---|---|
| Výrobce | Vishay Precision Group |
| Popis | RES 500 OHM 0.05% 1/8W RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 20 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | FLAX500R00A | Výrobce | Vishay Precision Group |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 500 OHM 0.05% 1/8W RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.05% |
| teplotní koeficient | ±5ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Radial Lead |
| Velikost / Rozměry | 0.220" L x 0.087" W (5.60mm x 2.20mm) | Série | FLA |
| Režim panel | 500 Ohms | Příkon (W) | 0.125W, 1/8W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Provozní teplota | -25°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks | Výška - Sedící (Max) | 0.264" (6.70mm) |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 500 Ohms ±0.05% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Radial Metal Foil | Složení | Metal Foil |