MAX172R00D
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MAX172R00D s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MAX172R00D |
|---|---|
| Výrobce | Vishay Precision Group |
| Popis | RES 172 OHM 0.5% 0.3W RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 20 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MAX172R00D | Výrobce | Vishay Precision Group |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 172 OHM 0.5% 0.3W RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.5% |
| teplotní koeficient | ±5ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Radial Lead |
| Velikost / Rozměry | 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm) | Série | MA |
| Režim panel | 172 Ohms | Příkon (W) | 0.3W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Provozní teplota | -65°C ~ 175°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks | Výška - Sedící (Max) | 0.335" (8.50mm) |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 172 Ohms ±0.5% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil | Složení | Metal Foil |