domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > MAY124R00T
MAY124R00T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MAY124R00T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MAY124R00T
Výrobce Vishay Precision Group
Popis RES 124 OHM 0.01% 0.3W RADIAL
Stav volného vedení / RoHS
In Stock 6646 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
20 pcs
Product parameter
Part Number MAY124R00T Výrobce Vishay Precision Group
Popis RES 124 OHM 0.01% 0.3W RADIAL Stav volného vedení / RoHS
Kategorie Rezistory Tolerance ±0.01%
teplotní koeficient ±2.5ppm/°C Dodavatel zařízení Package Radial Lead
Velikost / Rozměry 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm) Série MA
Režim panel 124 Ohms Příkon (W) 0.3W
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Provozní teplota -65°C ~ 175°C Počet účastnických ukončení 2
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Výška - Sedící (Max) 0.335" (8.50mm)
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 124 Ohms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Složení Metal Foil