domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > MQ4K700L
MQ4K700L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MQ4K700L s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MQ4K700L
Výrobce Vishay Precision Group
Popis MQ4K700L 0.05% REELED
Stav volného vedení / RoHS
In Stock 10483 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
10 pcs
Product parameter
Part Number MQ4K700L Výrobce Vishay Precision Group
Popis MQ4K700L 0.05% REELED Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 10483 pcs Datový list Ultra Precision Resistors CatalogMP, MQ Series Datasheet
Kategorie Rezistory Tolerance ±0.05%
teplotní koeficient ±5ppm/°C Dodavatel zařízení Package 2-SMD
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Série MQ
Režim panel 4.7 kOhms Příkon (W) 0.125W, 1/8W
Obal - Paket / krabice 1812 (4532 Metric), J-Lead
Provozní teplota -65°C ~ 175°C Počet účastnických ukončení 2
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Výška - Sedící (Max) 0.087" (2.20mm)
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 4.7 kOhms ±0.05% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1812 (4532 Metric), J-Lead Metal Foil Složení Metal Foil