Y118940R2000VR0L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit Y118940R2000VR0L s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | Y118940R2000VR0L |
|---|---|
| Výrobce | Vishay Precision Group |
| Popis | RES 40.2 OHM 0.005% 0.6W RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | Y118940R2000VR0L | Výrobce | Vishay Precision Group |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 40.2 OHM 0.005% 0.6W RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 1496 pcs | Datový list | RNC90x (Z-Foil) MIL |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.005% |
| teplotní koeficient | ±2ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) | Série | RNC90Z |
| Režim panel | 40.2 Ohms | Příkon (W) | 0.6W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 175°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výrobní standardní doba výroby | 15 Weeks | Výška - Sedící (Max) | 0.336" (8.53mm) |
| Funkce | Non-Inductive | Poruchovost | R (0.01%) |
| Detailní popis | 40.2 Ohms ±0.005% 0.6W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil | Složení | Metal Foil |