Y17455K30000B2L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit Y17455K30000B2L s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | Y17455K30000B2L |
|---|---|
| Výrobce | Vishay Precision Group |
| Popis | V/N 303139U 5K3000 0.1% B B 1557 |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | Y17455K30000B2L | Výrobce | Vishay Precision Group |
|---|---|---|---|
| Popis | V/N 303139U 5K3000 0.1% B B 1557 | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 2212 pcs | Datový list | SMR1DZ,3DZ Series Z-Foil (Y1745,46) |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.1% |
| teplotní koeficient | ±0.2ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | SMD, Stand Off |
| Velikost / Rozměry | 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm) | Série | SMR1DZ |
| Režim panel | 5.3 kOhms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | 2512 J-Lead |
| Provozní teplota | -55°C ~ 175°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výrobní standardní doba výroby | 20 Weeks | Výška - Sedící (Max) | 0.110" (2.79mm) |
| Funkce | Non-Inductive | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 5.3 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Non-Inductive Metal Foil | Složení | Metal Foil |