JCM3048S3V3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit JCM3048S3V3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | JCM3048S3V3 |
|---|---|
| Výrobce | XP Power |
| Popis | DC DC CONVERTER 3.3V 30W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs |
Product parameter
| Part Number | JCM3048S3V3 | Výrobce | XP Power |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 3.3V 30W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2970 pcs | Datový list | JCM30 Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | Napětí - Výstup 1 | 3.3V |
| Napětí - Izolace | 1.6kV | Napětí - vstup (Min) | 36V |
| Napětí - vstup (Max) | 75V | Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 1.00" L x 1.00" W x 0.41" H (25.4mm x 25.4mm x 10.4mm) | Série | JCM30 |
| Příkon (W) | 30W | Obal | Tube |
| Paket / krabice | 6-DIP Module | Ostatní jména | 1470-3713 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 100°C | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Funkce | Remote On/Off, OVP, SCP | Účinnost | 88% |
| Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 7A 36V - 75V Input | Proud - výstup (Max) | 7A |