9C08052A6984FKHFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 9C08052A6984FKHFT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 9C08052A6984FKHFT |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Popis | RES SMD 6.98M OHM 1% 1/8W 0805 |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 9C08052A6984FKHFT | Výrobce | Yageo |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 6.98M OHM 1% 1/8W 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4202 pcs | Datový list | Product Selection Guide |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0805 |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) | Série | 9C |
| Režim panel | 6.98 MOhms | Příkon (W) | 0.125W, 1/8W |
| Obal | Original-Reel® | Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Ostatní jména | 311-6.98MCDKR | Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 6.98 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film | Složení | Thick Film |