AF1210FR-07105RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit AF1210FR-07105RL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | AF1210FR-07105RL |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Popis | RES SMD 105 OHM 1% 1/2W 1210 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | AF1210FR-07105RL | Výrobce | Yageo |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 105 OHM 1% 1/2W 1210 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1943541 pcs | Datový list | AF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1210 |
| Velikost / Rozměry | 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) | Série | AF |
| Režim panel | 105 Ohms | Příkon (W) | 0.5W, 1/2W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Funkce | Anti-Sulfur, Moisture Resistant | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 105 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film | Složení | Thick Film |