AF122-FR-07124KL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit AF122-FR-07124KL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | AF122-FR-07124KL |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Popis | RES ARRAY 2 RES 124K OHM 0404 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | AF122-FR-07124KL | Výrobce | Yageo |
|---|---|---|---|
| Popis | RES ARRAY 2 RES 124K OHM 0404 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1121136 pcs | Datový list | AF122,4, AF162,4 Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0404 |
| Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) | Série | AF122 |
| Resistor-Ratio-Drift | - | Odpovídající poměr rezistoru | - |
| Odpor (Ohm) | 124k | Power Per Element | 62.5mW |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0404 (1010 Metric), Convex |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet rezistory | 2 |
| Počet Pins | 4 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 22 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.016" (0.40mm) |
| Detailní popis | 124k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex | Typ obvodu | Isolated |