AHA10AFB-2R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit AHA10AFB-2R2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | AHA10AFB-2R2 |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Popis | RESISTOR CHASIS MOUNT 2.2 OHM 1% |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 720 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | AHA10AFB-2R2 | Výrobce | Yageo |
|---|---|---|---|
| Popis | RESISTOR CHASIS MOUNT 2.2 OHM 1% | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 70319 pcs | Datový list | AHA, AHP Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Velikost / Rozměry | 0.748" L x 0.787" W (19.00mm x 20.00mm) |
| Série | AHA | Režim panel | 2.2 Ohms |
| Příkon (W) | 10W | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Axial, Box | Provozní teplota | -55°C ~ 250°C |
| montážní Feature | Flanges | Lead Style | Solder Lugs |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.429" (10.90mm) |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 2.2 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor | Složení | Wirewound |