AHA25AFB-2R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit AHA25AFB-2R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | AHA25AFB-2R |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Popis | RES CHAS MNT 2 OHM 1% 25W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 400 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | AHA25AFB-2R | Výrobce | Yageo |
|---|---|---|---|
| Popis | RES CHAS MNT 2 OHM 1% 25W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 33122 pcs | Datový list | AHA, AHP Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Velikost / Rozměry | 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm) |
| Série | AHA | Režim panel | 2 Ohms |
| Příkon (W) | 25W | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Axial, Box | Ostatní jména | YAG1012 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 250°C | montážní Feature | Flanges |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 20 Weeks |
| Lead Style | Solder Lugs | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.587" (14.90mm) | Funkce | - |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 2 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor |
| Složení | Wirewound | Coating, typ bydlení | Aluminum |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
AHA25AFB-2K87 - Výrobci:
Yageo - Popis:
RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.87K OHM - Na skladě:
- Část#:
AHA25AFB-2R1 - Výrobci:
Yageo - Popis:
RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.1 OHM 1 - Na skladě:
AHA25AFB-2R49 - Výrobci:
RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.49 OHM - Na skladě:
AHA25AFB-2R05 - Výrobci:
RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.05 OHM - Na skladě:
AHA25AFB-2K74 - Výrobci:
RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.74K OHM - Na skladě:
AHA25AFB-2R55 - Výrobci:
RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.55 OHM - Na skladě:
AHA25AFB-2K55 - Výrobci:
RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.55K OHM - Na skladě:
AHA25AFB-2R15 - Výrobci:
RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.15 OHM - Na skladě:
AHA25AFB-2R21 - Výrobci:
RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.21 OHM - Na skladě: