FMP100FBE52-82K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit FMP100FBE52-82K5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | FMP100FBE52-82K5 |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Popis | RES MF 1W 1% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | FMP100FBE52-82K5 | Výrobce | Yageo |
|---|---|---|---|
| Popis | RES MF 1W 1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2741069 pcs | Datový list | FMP Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) | Série | FMP |
| Režim panel | 82.5 kOhms | Příkon (W) | 1W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Flame Proof, Safety | Detailní popis | 82.5 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film |