FMP100JR-52-82K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit FMP100JR-52-82K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | FMP100JR-52-82K |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Popis | RES 82K OHM 1W 5% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | FMP100JR-52-82K | Výrobce | Yageo |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 82K OHM 1W 5% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1699241 pcs | Datový list | FMP Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | - | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) | Série | FMP |
| Režim panel | 82 kOhms | Příkon (W) | 1W |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | 82KWCT | Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Flame Proof, Safety |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 82 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film |
| Složení | Metal Film |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
FMP100JR-52-820K - Výrobci:
Yageo - Popis:
RES 820K OHM 1W 5% AXIAL - Na skladě: