MF0204FRE52-1R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MF0204FRE52-1R2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MF0204FRE52-1R2 |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Popis | RES MF 0.4W 1% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MF0204FRE52-1R2 | Výrobce | Yageo |
|---|---|---|---|
| Popis | RES MF 0.4W 1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4408395 pcs | Datový list | MF0 Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) | Série | MF0 |
| Režim panel | 1.2 Ohms | Příkon (W) | 0.4W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Axial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - | Detailní popis | 1.2 Ohms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film |