domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > MF0204FRE52-47R
MF0204FRE52-47R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MF0204FRE52-47R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MF0204FRE52-47R
Výrobce Yageo
Popis RES MF 0.4W 1% AXIAL
(v amerických dolarech)
5000 pcs
Product parameter
Part Number MF0204FRE52-47R Výrobce Yageo
Popis RES MF 0.4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6011497 pcs Datový list MF0 Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient ±50ppm/°C Dodavatel zařízení Package Axial
Velikost / Rozměry 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) Série MF0
Režim panel 47 Ohms Příkon (W) 0.4W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Detailní popis 47 Ohms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Složení Metal Film