MF0207FRE52-82R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MF0207FRE52-82R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MF0207FRE52-82R |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Popis | RES MF 0.6W 1% AXIAL |
Product parameter
| Part Number | MF0207FRE52-82R | Výrobce | Yageo |
|---|---|---|---|
| Popis | RES MF 0.6W 1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5907068 pcs | Datový list | MF0 Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) | Série | MF0 |
| Režim panel | 82 Ohms | Příkon (W) | 0.6W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Axial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | - |
| Detailní popis | 82 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film | Složení | Metal Film |