MFP200CBD73-400K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MFP200CBD73-400K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MFP200CBD73-400K |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Popis | RES MF 2W 0.25% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MFP200CBD73-400K | Výrobce | Yageo |
|---|---|---|---|
| Popis | RES MF 2W 0.25% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 183156 pcs | Datový list | MFP Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.25% |
| teplotní koeficient | ±25ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm) | Série | MFP |
| Režim panel | 400 kOhms | Příkon (W) | 2W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - | Detailní popis | 400 kOhms ±0.25% 2W Through Hole Resistor Axial Metal Film |