MFR25SFRF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MFR25SFRF52-412R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MFR25SFRF52-412R |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Popis | RES MF 1/4W 1% AXIAL |
Product parameter
| Part Number | MFR25SFRF52-412R | Výrobce | Yageo |
|---|---|---|---|
| Popis | RES MF 1/4W 1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5895454 pcs | Datový list | MFR Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) | Série | MFR |
| Režim panel | 412 Ohms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Axial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - | Detailní popis | 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film |