MMF25SFRE10R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MMF25SFRE10R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MMF25SFRE10R |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Popis | RES SMD 10 OHM 1% 1/4W MELF |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | 6000 pcs | 15000 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 30000 pcs | 75000 pcs | 150000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MMF25SFRE10R | Výrobce | Yageo |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 10 OHM 1% 1/4W MELF | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3384095 pcs | Datový list | MMF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | MELF |
| Velikost / Rozměry | 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) | Série | MMF |
| Režim panel | 10 Ohms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |