MMF25SFRE2K55
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MMF25SFRE2K55 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MMF25SFRE2K55 |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Popis | RES SMD 1% 1/4W MELF |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 6000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MMF25SFRE2K55 | Výrobce | Yageo |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 1% 1/4W MELF | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3416540 pcs | Datový list | MMF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | MELF |
| Velikost / Rozměry | 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) | Série | MMF |
| Režim panel | 2.55 kOhms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | MELF, 0204 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 2.55 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film | Složení | Metal Film |