MMP100FRF11R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MMP100FRF11R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MMP100FRF11R |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Popis | RES SMD 1% 1W MELF |
Product parameter
| Part Number | MMP100FRF11R | Výrobce | Yageo |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 1% 1W MELF | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1552979 pcs | Datový list | MMP Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | MELF |
| Velikost / Rozměry | 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) | Série | MMP |
| Režim panel | 11 Ohms | Příkon (W) | 1W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | MELF, 0207 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 11 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film | Složení | Metal Film |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
MMP100FRF120R - Výrobci:
Yageo - Popis:
RES SMD 120 OHM 1% 1W MELF - Na skladě: