MMP200FRF15R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MMP200FRF15R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MMP200FRF15R |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Popis | RES SMD 15 OHM 1% 2W MELF |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MMP200FRF15R | Výrobce | Yageo |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 15 OHM 1% 2W MELF | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 556641 pcs | Datový list | MMP Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | MELF |
| Velikost / Rozměry | 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm) | Série | MMP |
| Režim panel | 15 Ohms | Příkon (W) | 2W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | MELF, 0309 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 25 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 15 Ohms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film | Složení | Metal Film |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
MMP200FRF100K - Výrobci:
Yageo - Popis:
RES SMD 100K OHM 1% 2W MELF - Na skladě: