PSP900KB-22R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PSP900KB-22R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PSP900KB-22R |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Popis | RES 22 OHM 9W 10% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | PSP900KB-22R | Výrobce | Yageo |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 22 OHM 9W 10% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 174661 pcs | Datový list | PSP, PSM Series Spec |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±10% |
| teplotní koeficient | - | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.354" Square x 1.496" L (9.00mm x 38.00mm) | Série | PSP |
| Režim panel | 22 Ohms | Příkon (W) | 9W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 350°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 2 (1 Year) | Výrobní standardní doba výroby | 20 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 22 Ohms ±10% 9W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound | Složení | Wirewound |