domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > RE0805FRE0716KL
RE0805FRE0716KL
RE0805FRE0716KL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RE0805FRE0716KL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RE0805FRE0716KL
Výrobce Yageo
Popis RES SMD 16K OHM 1% 1/8W 0805
(v amerických dolarech)
5000 pcs
Product parameter
Part Number RE0805FRE0716KL Výrobce Yageo
Popis RES SMD 16K OHM 1% 1/8W 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4556071 pcs Datový list RE Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient ±50ppm/°C Dodavatel zařízení Package 0805
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série RE
Režim panel 16 kOhms Příkon (W) 0.125W, 1/8W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.024" (0.60mm)
Funkce Moisture Resistant Poruchovost -
Detailní popis 16 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thick Film Složení Thick Film