RE1206FRE074K02L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RE1206FRE074K02L s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RE1206FRE074K02L |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Popis | RES SMD 4.02K OHM 1% 1/4W 1206 |
Product parameter
| Part Number | RE1206FRE074K02L | Výrobce | Yageo |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 4.02K OHM 1% 1/4W 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3628475 pcs | Datový list | RE Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1206 |
| Velikost / Rozměry | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) | Série | RE |
| Režim panel | 4.02 kOhms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Funkce | Moisture Resistant | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 4.02 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film | Složení | Thick Film |