domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > RE1206FRE0797R6L
RE1206FRE0797R6L
RE1206FRE0797R6L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RE1206FRE0797R6L s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RE1206FRE0797R6L
Výrobce Yageo
Popis RES SMD 97.6 OHM 1% 1/4W 1206
(v amerických dolarech)
5000 pcs
Product parameter
Part Number RE1206FRE0797R6L Výrobce Yageo
Popis RES SMD 97.6 OHM 1% 1/4W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3133593 pcs Datový list RE Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient ±50ppm/°C Dodavatel zařízení Package 1206
Velikost / Rozměry 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Série RE
Režim panel 97.6 Ohms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm)
Funkce Moisture Resistant Poruchovost -
Detailní popis 97.6 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film Složení Thick Film