domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > RT0402FRE0751KL
RT0402FRE0751KL
RT0402FRE0751KL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RT0402FRE0751KL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RT0402FRE0751KL
Výrobce Yageo
Popis RES SMD 51K OHM 1% 1/16W 0402
(v amerických dolarech)
10000 pcs
Product parameter
Part Number RT0402FRE0751KL Výrobce Yageo
Popis RES SMD 51K OHM 1% 1/16W 0402 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3458636 pcs Datový list RT Series Datasheet
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient ±50ppm/°C Dodavatel zařízení Package 0402
Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Série RT
Režim panel 51 kOhms Příkon (W) 0.063W, 1/16W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0402 (1005 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.014" (0.35mm)
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 51 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Složení Thin Film