domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > RT0603FRE072R21L
RT0603FRE072R21L
RT0603FRE072R21L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RT0603FRE072R21L s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RT0603FRE072R21L
Výrobce Yageo
Popis RES SMD 2.21 OHM 1% 1/10W 0603
Product parameter
Part Number RT0603FRE072R21L Výrobce Yageo
Popis RES SMD 2.21 OHM 1% 1/10W 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6268319 pcs Datový list RT Series Datasheet
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient ±50ppm/°C Dodavatel zařízení Package 0603
Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Série RT
Režim panel 2.21 Ohms Příkon (W) 0.1W, 1/10W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.022" (0.55mm)
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 2.21 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film Složení Thin Film