RT0603FRE07562KL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RT0603FRE07562KL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RT0603FRE07562KL |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Popis | RES SMD 562K OHM 1% 1/10W 0603 |
Product parameter
| Part Number | RT0603FRE07562KL | Výrobce | Yageo |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 562K OHM 1% 1/10W 0603 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 6675768 pcs | Datový list | RT Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0603 |
| Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) | Série | RT |
| Režim panel | 562 kOhms | Příkon (W) | 0.1W, 1/10W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 19 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 562 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film | Složení | Thin Film |