RT0805FRE0726K1L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RT0805FRE0726K1L s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RT0805FRE0726K1L |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Popis | RES SMD 26.1K OHM 1% 1/8W 0805 |
Product parameter
| Part Number | RT0805FRE0726K1L | Výrobce | Yageo |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 26.1K OHM 1% 1/8W 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5371443 pcs | Datový list | RT Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0805 |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) | Série | RT |
| Režim panel | 26.1 kOhms | Příkon (W) | 0.125W, 1/8W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 17 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 26.1 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film | Složení | Thin Film |