RT1206CRE07280RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RT1206CRE07280RL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RT1206CRE07280RL |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Popis | RES SMD 280 OHM 0.25% 1/4W 1206 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RT1206CRE07280RL | Výrobce | Yageo |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 280 OHM 0.25% 1/4W 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 799003 pcs | Datový list | RT Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.25% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1206 |
| Velikost / Rozměry | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) | Série | RT |
| Režim panel | 280 Ohms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 17 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 280 Ohms ±0.25% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film | Složení | Thin Film |