RT1206FRE0717K8L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RT1206FRE0717K8L s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RT1206FRE0717K8L |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Popis | RES SMD 17.8K OHM 1% 1/4W 1206 |
Product parameter
| Part Number | RT1206FRE0717K8L | Výrobce | Yageo |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 17.8K OHM 1% 1/4W 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5071344 pcs | Datový list | RT Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Napìtí - AC | - |
| Napětí - Pracovní | 0.25W, 1/4W | Napětí - Rozdělení | 1206 |
| Tloušťka (Max) | ±50ppm/°C | Velikost / Rozměry | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| Série | RT | Stav RoHS | Tape & Reel (TR) |
| Polarizace | 1206 (3216 Metric) | Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní číslo výrobce | RT1206FRE0717K8L |
| Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) | Funkce | Moisture Resistant |
| FIFO je | 2 | Rozšířený popis | 17.8k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thin Film |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±1% | Popis | RES SMD 17.8K OHM 1% 1/4W 1206 |