RT1210BRD07124RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RT1210BRD07124RL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RT1210BRD07124RL |
|---|---|
| Výrobce | Yageo |
| Popis | RES SMD 124 OHM 0.1% 1/4W 1210 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RT1210BRD07124RL | Výrobce | Yageo |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 124 OHM 0.1% 1/4W 1210 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 231523 pcs | Datový list | RT Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.1% |
| teplotní koeficient | ±25ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1210 |
| Velikost / Rozměry | 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) | Série | RT |
| Režim panel | 124 Ohms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 17 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 124 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film | Složení | Thin Film |