domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Vestavěné - Mikrokontroléry > Z8F012APH020SC2103
Z8F012APH020SC2103
Z8F012APH020SC2103
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit Z8F012APH020SC2103 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number Z8F012APH020SC2103
Výrobce Zilog
Popis IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20DIP
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5772 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number Z8F012APH020SC2103 Výrobce Zilog
Popis IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20DIP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5772 pcs Datový list Z8 Encore! XP F082A Series
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V
Dodavatel zařízení Package 20-PDIP Rychlost 20MHz
Série Encore!® XP® RAM Size 256 x 8
Typ programu Paměť FLASH Program Memory Size 1KB (1K x 8)
Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Obal Tube
Paket / krabice 20-DIP (0.300", 7.62mm) oscilátor Type Internal
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA) Počet I / O 17
EEPROM Velikost 16 x 8 Detailní popis eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1KB (1K x 8) FLASH 20-PDIP