Z8F021ASH020EC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit Z8F021ASH020EC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | Z8F021ASH020EC |
|---|---|
| Výrobce | Zilog |
| Popis | IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC |
Product parameter
| Part Number | Z8F021ASH020EC | Výrobce | Zilog |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 5968 pcs | Datový list | Z8 Encore! XP F082A Series |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Rychlost | 20MHz | Série | Encore!® XP® |
| RAM Size | 512 x 8 | Typ programu Paměť | FLASH |
| Obal | Tube | Paket / krabice | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Ostatní jména | 269-3340 | oscilátor Type | Internal |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C (TA) | Počet I / O | 17 |
| EEPROM Velikost | 64 x 8 | Detailní popis | eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH |