Z8F041APJ020SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit Z8F041APJ020SC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | Z8F041APJ020SC |
|---|---|
| Výrobce | Zilog |
| Popis | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28DIP |
Product parameter
| Part Number | Z8F041APJ020SC | Výrobce | Zilog |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 4741 pcs | Datový list | Z8 Encore! XP F082A Series |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Rychlost | 20MHz | Série | Encore!® XP® |
| RAM Size | 1K x 8 | Typ programu Paměť | FLASH |
| Obal | Tube | Paket / krabice | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Ostatní jména | 269-3363 | oscilátor Type | Internal |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C (TA) | Počet I / O | 25 |
| EEPROM Velikost | 128 x 8 | Detailní popis | eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH |