domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Vestavěné - Mikrokontroléry > Z8F081APJ020SC
Z8F081APJ020SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit Z8F081APJ020SC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number Z8F081APJ020SC
Výrobce Zilog
Popis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 4867 pcs
Product parameter
Part Number Z8F081APJ020SC Výrobce Zilog
Popis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4867 pcs Datový list Z8 Encore! XP F082A Series
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V
Rychlost 20MHz Série Encore!® XP®
RAM Size 1K x 8 Typ programu Paměť FLASH
Program Memory Size 8KB (8K x 8) Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT
Obal Tube Paket / krabice 28-DIP (0.600", 15.24mm)
Ostatní jména 269-3702 oscilátor Type Internal
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA) Počet I / O 25
EEPROM Velikost - Detailní popis eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH