domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Vestavěné - Mikrokontroléry > Z8F1601PM020SC
Z8F1601PM020SC
Z8F1601PM020SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit Z8F1601PM020SC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number Z8F1601PM020SC
Výrobce Zilog
Popis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 6032 pcs
Product parameter
Part Number Z8F1601PM020SC Výrobce Zilog
Popis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V
Rychlost 20MHz Série Encore!®
RAM Size 2K x 8 Typ programu Paměť FLASH
Program Memory Size 16KB (16K x 8) Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Obal Tube Paket / krabice 40-DIP (0.620", 15.75mm)
Ostatní jména 269-3128 oscilátor Type Internal
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA) Počet I / O 31
EEPROM Velikost - Detailní popis eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH