Z8PE002PZ010SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit Z8PE002PZ010SC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | Z8PE002PZ010SC |
|---|---|
| Výrobce | Zilog |
| Popis | IC MCU 8BIT 512B OTP 18DIP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | Z8PE002PZ010SC | Výrobce | Zilog |
|---|---|---|---|
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 3 V ~ 5.5 V |
| Rychlost | 10MHz | Série | Z8® Plus |
| RAM Size | 64 x 8 | Typ programu Paměť | OTP |
| Obal | Tube | Paket / krabice | 18-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Ostatní jména | 269-1130 | oscilátor Type | Internal |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C (TA) | Počet I / O | 14 |
| EEPROM Velikost | - | Detailní popis | Z8 Z8® Plus Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 512B (512 x 8) OTP |