domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > AS1356-25-T
AS1356-25-T
AS1356-25-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit AS1356-25-T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number AS1356-25-T
Výrobce ams
Popis IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number AS1356-25-T Výrobce ams
Popis IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4901 pcs Datový list AS13353,56
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 0.6V @ 150mA (Typ)
Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 5.5V Dodavatel zařízení Package SOT-23-5
Série - Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice SC-74A, SOT-753
PSRR 60dB (100Hz) Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Ostatní jména AS1356-25-T-ND
AS1356-25-TTR
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SOT-23-5
Aktuální - Quiescent (Iq) 180µA Current - Výstup 150mA