153222-2000-RB-WD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 153222-2000-RB-WD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 153222-2000-RB-WD
Výrobce 3M
Popis CONN 2MM SKT 22POS THRU-BRD SMD
(v amerických dolarech)
2400 pcs
Product parameter
Part Number 153222-2000-RB-WD Výrobce 3M
Popis CONN 2MM SKT 22POS THRU-BRD SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 48516 pcs Datový list
Kategorie Konektory, propojovací kabely napìtí 500VDC
Ukončení Solder Styl Board to Board or Cable
Série 1532 Rozteč řádků - Párování 0.079" (2.00mm)
Pitch - Párování 0.079" (2.00mm) Obal Tape & Reel (TR)
Ostatní jména 00051111967607
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Počet řádků 2 Počet poloh Loaded All
Počet poloh 22 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Pářil stohování Heights - Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Výška izolace 0.129" (3.28mm) Izolační barva Black
Ochrana proti vniknutí - Funkce Pick and Place
upevňovací Type Push-Pull Detailní popis 22 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Jmenovitá hodnota proudu 1A Typ kontaktu Female Socket
Tvar kontaktu Square Materiál kontaktu Copper Alloy
Délka kontaktu - příspěvek - Kontakt Tloušťka dokončení - pošta -
Kontakt Tloušťka dokončení - Párování 30.0µin (0.76µm) Kontakt Dokončit - Post Tin
Kontakt Konec - Párování Gold Typ konektoru Receptacle, Bottom or Top Entry
Aplikace -
Související produkty
153224-2020-RB Image
  • Část#:153224-2020-RB
  • Výrobci:3M
  • Popis:CONN 2MM SKT 24POS THRU-BRD SMD