153222-2000-RB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 153222-2000-RB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 153222-2000-RB |
|---|---|
| Výrobce | 3M |
| Popis | CONN 2MM SKT 22POS THRU-BRD SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 336 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | 153222-2000-RB | Výrobce | 3M |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN 2MM SKT 22POS THRU-BRD SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 48712 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | 500VDC |
| Ukončení | Solder | Styl | Board to Board or Cable |
| Série | 1532 | Rozteč řádků - Párování | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Párování | 0.079" (2.00mm) | Obal | Tray |
| Ostatní jména | 00051111967591 05111196759 80001250994 |
Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 22 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Pářil stohování Heights | - | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Výška izolace | 0.129" (3.28mm) | Izolační barva | Black |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | - |
| upevňovací Type | Push-Pull | Detailní popis | 22 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold |
| Jmenovitá hodnota proudu | 1A | Typ kontaktu | Female Socket |