MVU14-187DFK
MVU14-187DFK
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MVU14-187DFK s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MVU14-187DFK
Výrobce 3M
Popis CONN QC RCPT 14-16AWG 0.187
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Part Number MVU14-187DFK Výrobce 3M
Popis CONN QC RCPT 14-16AWG 0.187 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Konektory, propojovací kabely Wire Gauge 14-16 AWG
Ukončení Crimp Terminal Type Standard
Karta Šířka 0.187" (4.75mm) Karta Tloušťka 0.020" (0.51mm)
Tab Length - Série Scotchlok™
Obal Bulk Ostatní jména 00054007017769
MVU14-187DFK (BULK)
MVU14187DFK
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 3 Weeks Délka - Celkově 0.780" (19.81mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant izolace Průměr 0.145" (3.68mm)
Izolace Non-Mating End Insulated rod Female
Funkce Butted Seam Detailní popis 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated