MVU14-250DFX
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MVU14-250DFX s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MVU14-250DFX |
|---|---|
| Výrobce | 3M |
| Popis | CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MVU14-250DFX | Výrobce | 3M |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 107686 pcs | Datový list | Wire Terminals Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Ukončení | Crimp | Terminal Type | Standard |
| Karta Šířka | 0.250" (6.35mm) | Karta Tloušťka | 0.032" (0.81mm) |
| Tab Length | - | Série | Scotchlok™ |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 3 Weeks | Délka - Celkově | 0.870" (22.10mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | izolace Průměr | 0.145" (3.68mm) |
| Izolace | Non-Mating End Insulated | rod | Female |
| Funkce | Butted Seam | Detailní popis | 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated |