160-272JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 160-272JS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 160-272JS |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 2.7UH 325MA 1.2 OHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 50 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 160-272JS | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 2.7UH 325MA 1.2 OHM | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 6011 pcs | Datový list | 160(R) Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) | stínění | Unshielded |
| Série | 160 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 40 @ 7.9MHz | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | 160-272JS BULK 50 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Iron | Výrobní standardní doba výroby | 13 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Frekvence indukčnosti - test | 7.9MHz |
| indukčnost | 2.7µH | Výška - Sedící (Max) | 0.080" (2.03mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 91MHz | Detailní popis | 2.7µH Unshielded Inductor 325mA 1.2 Ohm Max Nonstandard |
| DC Resistance (DCR) | 1.2 Ohm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 325mA |