160-274HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 160-274HS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 160-274HS |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 270UH 65MA 32 OHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 50 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 160-274HS | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 270UH 65MA 32 OHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 3943 pcs | Datový list | 160(R) Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±3% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) | stínění | Unshielded |
| Série | 160 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 32 @ 790kHz | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | 2-SMD | Ostatní jména | 160-274HS BULK 50 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 790kHz | indukčnost | 270µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.080" (2.03mm) | Frekvence - Self Resonant | 3.8MHz |
| Detailní popis | 270µH Unshielded Inductor 65mA 32 Ohm Max 2-SMD | DC Resistance (DCR) | 32 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 65mA | Proud - Saturace | - |