P1812R-222K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit P1812R-222K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | P1812R-222K |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan Inc. |
| Popis | FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | P1812R-222K | Výrobce | API Delevan Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 84713 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Napětí - Rozdělení | 1812 |
| Používání | Unshielded | Typ | - |
| Velikost / Rozměry | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) | Série | P1812R |
| Stav RoHS | Tape & Reel (TR) | hodnocení | - |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Výrobní číslo výrobce | P1812R-222K | Výška - Sedící (Max) | 0.134" (3.40mm) |
| hardware Type | 2.2µH | Frekvence - Test | - |
| Frekvence - Self Resonant | 268 mOhm Max | Rozšířený popis | 2.2µH Unshielded Inductor 850mA 268 mOhm Max 1812 (4532 Metric) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±10% | Průměr - Rameno | - |
| Popis | FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM | Zpoždění | 1kHz |
| DC Resistance (DCR) | 1.697A | Jmenovitá hodnota proudu | 850mA |