domů > produkty > Induktory, cívky, tlumivky > Pevné induktory > P1812R-223K
P1812R-223K
P1812R-223K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit P1812R-223K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number P1812R-223K
Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 22UH 370MA 1.2 OHM SMD
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number P1812R-223K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 22UH 370MA 1.2 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 61691 pcs Datový list
Kategorie Induktory, cívky, tlumivky Typ -
Tolerance ±10% Dodavatel zařízení Package 1812
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) stínění Unshielded