ABC300-1T48G
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ABC300-1T48G s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ABC300-1T48G |
|---|---|
| Výrobce | Bel |
| Popis | AC/DC CONVERTER 48V 200/300W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Part Number | ABC300-1T48G | Výrobce | Bel |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC CONVERTER 48V 200/300W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 767 pcs | Datový list | ABC300 Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 48V | Napětí - Izolace | 5.9kV |
| Napětí - Vstup | 90 ~ 264 VAC | Typ | Open Frame |
| Velikost / Rozměry | 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm) | Série | ABC300 |
| Příkon (W) | 200W (300W Forced Air) | Ostatní jména | 179-2650 |
| Provozní teplota | -20°C ~ 70°C (With Derating) | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Chassis Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Požadováno minimální zatížení | No | Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks |
| Účinnost | - | Detailní popis | Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.75A 90 ~ 264 VAC Input |
| Proud - výstup (Max) | 3.75A | schválení | CE |